קצת עלינו

חברתנו הקיימת קרוב ל -30 שנה יוזמת פרויקטים ומבצעת אותם. אנו מומחים  בתחומי התחדשות עירונית, בנייה רוויה ונדל”ן מסחרי. לחברה ניסיון מוכח בפרויקטים בתחום חיזוק וביסוס מבנים וכמו כן חניונים תת קרקעיים.

החברה הינה בעלת חוסן כלכלי וידע מקצועי נרחב. החברה דואגת ללוות את הדיירים החל מקבלת ההחלטה הראשונית לביצוע פרויקט, לרבות שלבי התכנון, הליווי המשפטי, יועצי מס, המשך בביצוע הפרויקט ועד קבלת המפתח.

מוקד הפעילות:
חברתנו מתמקדת בעיקר בגוש דן ובאמתחתנו פרויקטים בנויים בהרצליה, רעננה, רמת השרון, הוד השרון ותל אביב.

אופי הפעילות

במהלך שלושים השנים האחרונות בנתה החברה עשרות פרויקטים למגורים. כ- 90 אחוז מהפרויקטים הם תוצר יזמי ובנייה עצמית. 

בעשר השנים האחרונות נכנסה החברה לתחום ההתחדשות העירונית קרי תמ”א 38 ופינוי בינוי. עד רגע זה ביצענו כ- 12 בנייני תמ”א 38/1 (חיזוק ותוספת קומות) ועוד כ- 20 פרויקטים חתומים בשלבים שונים מהם 4 פרויקטים חדשים שבנייתם תחל כבר בחודשים הקרובים. כחלק מתכנון אותם בנייני בוטיק כל דייר מקבל את האפשרות לתכנן את דירתו.

האחריות שלנו

מן השלב הראשון הדיירים מעורבים בתכנון הפרויקט כולו וזוכים לליווי מלא משלב ההתארגנות, דרך שלבי התכנון ועד למעבר בחזרה לדירה החדשה. במשך שלושים שנה איכות הבנייה ללא פשרות הביאה לכך שלא הוגשה ולו תלונה אחת או תביעה משפטית. בשל המוניטין שנצבר כל הדירות שאנו בונים כבר נמכרות על הנייר. חברתנו מחזיקה בנכסים מניבים ודואגת כי כל הפרויקטים מלווים על ידי הבנקים.

היום אנו מוכרים דירות לדור שני ושלישי של לקוחות מרוצים. בחברתנו מועסקים שני מהנדסים ולכל פרויקט מנהל פרויקט אחראי העובד בצמוד לחברת פיקוח חיצונית ואדריכל בכיר אשר אחראי לבדיקת התכנות הפרויקטים, תכנון דירות ה דיירים תוך מתן מענה אישי ובקרה על משרד האדריכלים הנבחר . 

שמואל כהנא

אחראי תחום התחדשות עירונית (תמ"א)
בוגר תואר ראשון בכלכלה וסטטיסטיקה באוניברסיטה העברית ובוגר תואר שני במינהל עסקים באוניברסיטת טורונטו. במשך 3 שנים מנהל אגף התקציבים של עיריית ירושלים, במשך 4 שנים החשב של תעשיות רכב נצרת. נסיון של 30 שנה של קבלן ויזם בבנייה רוויה , צמודי קרקע והתחדשות עירונית.

מקסים כספי

אחראי תחום ביצוע
בוגר תואר ראשון במנהל עסקים. ניסיון של למעלה מעשר שנים בביצוע וניהול פרויקטים בהיקפים שונים בסקטור הפרטי. ידע נרחב בכל הקשור לעבודות שלד, גמר ודקורציה. התמחות בבנייה יוקרתית תוך ביסוס יחסי אמון ומקצועיות עם מזמיני העבודות, לקוחות פרטיים, יזמים, אדריכלים, מפקחי בנייה וספקים. (קבלן רשום XXXXבהתאחדות הקבלנים)

ז'אק דהאן

אדריכלות
בוגר אוניברסיטת קינגסטון ובית הספר לאדריכלות AA בלונדון. עבד כשלוש שנים עבור Lynch Architectsבלונדון. בשנת 2006, חבר למשרד היוקרתי ועטור הפרסים חיוטין אדריכלים ושם כאדריכל מוביל היה מעורב במספר רב של תחרויות ובפרויקטים ציבוריים. בימים אלו מנהל משרד עצמאי העוסק בקשת רחבה של פרויקטים מבנייני מגורים ועד תחרויות תוך שיתוף פעולה עם משרדי אדריכלים מובילים.

פבל ויינברג

מהנדס החברה
בוגר תואר ראשון ושני בהנדסה אזרחית. בעל ניסיון של למלה מ40 שנה בתחום הבניה. ניסיון כ 25 שנה בתחום בניה יוקרה בישראל. במרצות השנים עבודה בישראל ניהל פרויקטי בניה בהיקפים גדולים ופרויקטים הנדסיים מורכבים.

יוסי בן בנימין

מנכ"ל החברה ואחראי על תחום היזום
קבלן בניין עם וותק של 33 שנה בביצוע עיקר הפעילות בארץ באזור השרון, עשרות בנייני בוטיק בסטנדרט ורמת ביצוע גבוהים, עבודות תשתית ובניין בארץ ובחו"ל. השתלמויות מקצועיות בארה"ב.